Spółka EnergyNAT powstała jako odpowiedź na potrzeby Klientów, którym zależy na naturalnych, nowych, atrakcyjnych i trwałych rozwiązaniach w energetyce. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do rewolucji energetycznej, która dzieje się na naszych oczach.

EnergyNAT dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi, w szczególności z branży fotowoltaiki, aby zapewnić Klientom dostęp do energii, która jest:

Naturalna – pochodzi ze Słońca, które póki co jest niewyczerpanym jej źródłem i jest najmniej wpływające na otoczenie ze wszystkich OZE, ponieważ można zamontować własną elektrownię na dachu lub nawet zrobić z niej dach.

Alternatywna – w stosunku do tradycyjnych źródeł dostarczania energii takich jak paliwa kopalne i wielkie koncerny energetyczne. Nasze rozwiązania mogą być również alternatywą do podłączenia do sieci, ponieważ rozwiązania typu off-grid stają się co raz bardziej przystępne cenowo i niezawodne. Systemy magazynowania energii są w tym momencie na całym świecie jednym z najszybciej rozwijających się obszarów badań i postępu w energetyce.

Trwała – wszystkie oferowane przez EnergyNAT rozwiązania mają minimum 10 lat gwarancji producentów, a można ją rozszerzyć na wiele dłuższy okres. Instalacje fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe (nie licząc kwestii konserwacyjnych i pielęgnacyjnych), więc można cieszyć się naturalną i darmową energią przez cały, długi okres żywotności instalacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, EnergyNAT oferuje nie tylko produkty i usługi związane z fotowoltaiką, ale zapewnia kompleksową ofertę energetyczną, aby w pełni doradzić swoim Klientom w optymalizacji i poprawie efektywności energetycznej swoich domów i firm.

EnergyNAT, Twój naturalny partner w energetyce.