Phono Solar Technology Co., Ltd., została założona przez SUMEC Group Corporation (SUMEC GROUP), członka China National Machinery Industry Corporation (SINOMACH). Rozpoczęliśmy działalność w zakresie energii odnawialnej w 2004 roku.
Kierując się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i skuteczną strategią marki, Phono Solar nieustannie rozszerza swój zasięg działania i stara się przekształcić w kompleksowego DOSTAWCĘ ROZWIĄZAŃ OZE , który jest zaangażowany w rozwiązania szyte na miarę potrzeb klientów w zakresie DOSTAW, ZARZĄDZANIA, OSZCZĘDNOŚCI i PRZECHOWYWANIA ENERGII. Zostało to osiągnięte dzięki najnowocześniejszym zastosowaniom technologii w systemach mieszkalnych i komercyjnych, inteligentnych systemach mikro-sieciowych, a także dzięki udanej realizacji rozwoju elektrowni PV, inwestycji i operacji na całym świecie.

Podstawowe wartość marki

  • STABILNOŚĆ Silne zaplecze SINOMACH i GRUPY SUMEC umożliwia firmie Phono Solar zaoferowanie prawdziwej 25-letniej gwarancji na produkt. Współzależne sektory biznesowe umożliwiły zdrowy i zrównoważony rozwój.
  • NIEZAWODNOŚĆ Phono Solar przestrzega najwyższych standardów jakości, stosuje rygorystyczne procedury kontroli jakości i stara się konsekwentnie dostarczać produkty o wysokiej jakości.
  • KREATYWNOŚĆ W firmie Phono Solar dążymy do ciągłego wprowadzania innowacji w naszych produktach poprzez badania i rozwój oraz optymalizacji naszego modelu biznesowego. Oferujemy zarówno elastyczną i doświadczoną obsługę naszych klientów, zapewniając, że zawsze dodajemy wartość.