fbpx

Asystentka Zarządu

Marki, ul. Kościuszki 40a
Dodano: 16 marca 2023

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Umawianie spotkań biznesowych, kontakt z interesantami
  • Dbanie o nienaganny wygląd biura i sal konferencyjnych.
  • Przyjmowanie gości oraz obsługę spotkań krajowych i zagranicznych
  • Organizowanie delegacji, wyjazdów służbowych
  • Prowadzenie kalendarza szkoleń BHP pracowników oraz badań medycyny pracy
  • Realizacja zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów firmy
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2 najlepiej udokumentowana certyfikatem)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań
  • Podejmowanie inicjatywy w działaniu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobry znajomość pakietu Microsoft Office
  • Punktualność, sumienność, dyspozycyjność, elastyczność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku (TOP 6 w Polsce, Ranking Puls Biznesu)
  • Możliwość rozwoju w awansu w ramach struktur grupy Energynat
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania (podstawowe oraz premie)
  • Pakiet benefitów
  • Program poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!