zamowienia@energynat.pl +48 22 245 40 64 ul. Kościuszki 40a, Marki k/Warszawy Poniedziałek - PiątekPn - Pt, 8:00 - 16:00
O nas

Energynat

EnergyNAT jest bezpośrednim importerem oraz autoryzowanym dystrybutorem wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych, w tym m.in. modułów fotowoltaicznych, inwerterów, systemów konstrukcji montażowych i akcesoriów marek takich jak: Astronergy, Q-Cells, Van Der Valk, Sunpower oraz Projoy Electric. Nasza firma jest również autoryzowanym importerem marki SOFARSOLAR – jednym z największych w Europie. Naszą ofertę uzupełnia sprzęt marki SolarEdge.

Od ponad 6 lat z powodzeniem zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, stabilność dostaw i kompleksową obsługę logistyczną.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy dostarczać najlepsze produkty w najlepszych cenach oraz zapewniać pełne wsparcie techniczne i serwisowe.

Wieloletnia praktyka i doskonała znajomość branży PV pozwala nam świadczyć nasze usługi zawsze na najwyższym poziomie, To dlatego zaufało nam już setki klientów i partnerów w całej Polsce, oraz producenci najlepszych światowych marek.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zespołu EnergyNAT, zdobywanym przy realizacji szeregu projektów z obszaru OZE, zapewniamy całościowe przygotowanie instalacji PV, począwszy od wykonania projektu, poprzez dobór odpowiednich rozwiązań technicznych i energetycznych. 

Oferta firmy EnergyNAT skierowana jest do wszystkich profesjonalistów związanych z branżą fotowoltaiczną – firm wykonawczych, projektantów oraz sprzedawców energii słonecznej. Priorytetowym kanałem sprzedaży są hurtownie elektryczne oraz sprzętu PV, a także inwestorzy i wykonawcy projektów farmowych.

Budujemy długotrwałe relacje oparte na partnerstwie. Klientom decydującym się na zakup produktów z naszego portfolio oferujemy już na wstępnie współpracy wartość dodaną w postaci naszej wiedzy i doświadczenia, zapewniając kompleksowe doradztwo techniczne, projektowe i logistyczne.

Naturalna
N =
 Naturalna
Alternatywna
A =
 Alternatywna
Trwała
T =
 Trwała