fbpx
Dostarczamy i kreujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu transformacji energetycznej

Grupa Energynat to dziś jeden z najszybciej rozwijających się podmiotów branży OZE w Polsce, dostarczający rocznie setki MW komponentów do instalacji PV. Należymy do czołowych polskich dystrybutorów. W ramach posiadanej grupy spółek integrujemy wszystkie elementy kompletnego łańcucha energetycznego opartego o odnawialne źródła energii (OZE).

Biznes na mocnych fundamentach

Ugruntowana pozycja importera i dystrybutora to solidny fundament, na którym chcemy budować portfolio usług grupy Energynat.

Dzięki synergii działań grupy spółek Energynat dziś wychodzimy do naszych klientów z w pełni komplementarną ofertą opartą o pewny i bezpieczny łańcuch usług – od importu, poprzez dostarczenie sprzętu, innowacyjne narzędzia analizy klienta, wykonanie instalacji oraz sprzedaż i bilansowanie energii.

Energynat jest również koncesjonowaną spółką obrotu energią.

Ponad

500 MW

komponentów do instalacji PV rocznie dostarczamy do naszych klientów

Wywieramy pozytywny wpływ

Intensywnie rozwijamy ofertę spółek z grupy Energynat w zakresie produktów i usług opartych o technologie OZE, wspierając naszych klientów w korzystaniu ze środowiska w świadomy i odpowiedzialny sposób i ograniczając ślad węglowy. Budujemy i promujemy kulturę organizacji wspierającej ekologię w biznesie, a zmiany zaczynamy od siebie.

Nasze spółki

Energynat Trade

Import i dystrybucja

Energynat to bezpośredni importer oraz autoryzowany dystrybutor wysokiej jakości komponentów fotowoltaicznych takich marek jak: JinkoSolar, SOFAR, Astronergy, Sunpower, SolaX Power, SolarEdge, Projoy Electric oraz Wallbox.

Specjalizujemy się w dystrybucji hurtowej paneli i inwerterów. Od ręki realizujemy megawatowe zamówienia, zapewniając kompleksową logistykę i usługi magazynowe. Dzięki wieloletniej współpracy i zaufaniu, jakim darzą nas partnerzy i producenci, dostarczamy setki megawatów sprzętu rocznie, a nasi klienci mogą liczyć na stabilne dostawy na korzystnych warunkach.

Energynat Solutions

Rozwiązania energetyczne dla firm i JST

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie źródeł wytwórczych OZE, w szczególności – obiektowych instalacji fotowoltaicznych. Uzupełnieniem oferowanych rozwiązań są szyte na miarę, elastyczne modele zakupu i rozliczania energii, usługi bilansowania nadwyżek wyprodukowanej energii do innych punktów poboru, sprzedaż i odkup zielonego prądu, a także optymalizacja profili zużycia oraz kosztów zakupu energii, przy wykorzystaniu modeli cPPA oraz TGE.

Energynat jest także koncesjonowaną spółką obrotu energią.

Media o nas

Strefa wiedzy

Publikacje, analizy, raporty rynkowe, artykuły, nasze projekty

Sponsorujemy ekologię

Dbałość o środowisko to nasza wspólna odpowiedzialność. W Energynat nieprzerwanie udowadniamy, że transformacja energetyczna polskich firm i jednostek samorządu terytorialnego to strategia win-win dla wszystkich. Dołącz do programu. Zostań EKO przedsiębiorcą generującym zyski EKOlogiczne i EKOnomiczne.

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64