fbpx
Napędzamy Twoją karierę

Energynat jest pierwszym w kraju podmiotem integrujących w ramach posiadanej grupy spółek wszystkie elementy kompletnego łańcucha energetycznego opartego o odnawialne źródła energii. To my napędzamy transformację energetyczną polskich firm i samorządów. Nasz zespół to eksperci z branży OZE.

Energynat Trade

Import i dystrybucja
sprzętu PV

Rocznie jako spółka dystrybucyjna, dostarczamy setki MW komponentów do instalacji PV. Zajmujemy dziś pozycję wicelidera polskiego rynku pod względem liczby dystrybuowanych paneli (Certyfikat IEO 2021). W ramach operacji podejmowanych w obszarze internacjonalizacji firmy, działalność dystrybucyjna Energynat od roku 2022 została poszerzona o nowe rynki zagraniczne, takie jak Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia oraz Niemcy, gdzie uruchomiliśmy naszą spółkę córkę – Energynat Deutschland GmbH.

Działalność dystrybucyjna to solidny fundament napędzający rozwój całej Grupy Energynat. Dzięki gwarantowanej dostępności sprzętu PV oraz konkurencyjnym cenom, zbudowaliśmy silną przewagę rynkową i potencjał szybkiego wzrostu dla należącej do Grupy Energynat spółki wykonawczej – Energynat Solutions.

Energynat Solutions

Rozwiązania energetyczne dla firm i JST

Energynat Solutions to spółka z Grupy Energynat specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektowych instalacji fotowoltaicznych oraz kreująca innowacyjne rozwiązania w zakresie transformacji energetycznej, w szczególności dla instytucji, firm oraz samorządów. Energynat to także koncesjonowana spółką obrotu. Nasz zespół to eksperci branży OZE.

W naszej komplementarnej ofercie znajduje się szereg usług z obszaru OZE, w tym projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych, systemów PV wykorzystujących pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki oraz carporty PV. Dostarczamy także rozwiązania z zakresu biogazowni i elektromobilności, a także, jako spółka obrotu energią, autorskie usługi energetyczne, tj. bilansowanie nadwyżek wyprodukowanej energii do innych punktów poboru, sprzedaż i odkup zielonej energii, optymalizację profili zużycia oraz kosztów zakupu energii przy wykorzystaniu modeli cPPA, oraz mechanizmów giełdowych TGE.

Energynat Trade

Import i dystrybucja
sprzętu PV

Moduły, falowniki, magazyny energii, konstrukcje, stacje ładowania, carporty EVE

Energynat Solutions

Rozwiązania energetyczne dla firm i JST

Fotowoltaika, sprzedaż i bilansowanie energii, umowy cPPA, inteligentna energia, obrót energią

Energynat Obrót

Rozwiązania i usługi w obrocie energią elektryczną z OZE

Bilansowanie handlowe. Obrót energią elektryczną. Usługi okołoenergetyczne.

Fakty

390 mln zł

tyle wyniósł przychód Grupy Energynat 2023.

63. firma w Europie

pod względem dynamiki rozwoju według raportu dziennika Financial Times z 2023 roku.

3 Gazele Biznesu

przyznano nam od 2022 r. Nagroda oznacza, że należymy do grona najszybciej rozwijających się firm w kraju.

W Energynat
liczą się ludzie

Dołącz do nas i pracuj w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości, ukierunkowanej na sukces.

W Energynat liczą się ludzie – to nasza największa wartość i źródło naszych sukcesów. Działamy razem, w atmosferze wsparcia, poszanowania i radości z tego, co razem robimy – w pracy i po pracy. Wspólnie budujemy wyjątkową i pełną dobrej (i zielonej) energii kulturę organizacyjną, którą przyciągamy pełnych ambicji specjalistów. Dołącz do nas i pracuj w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości.

Z nami rozwiniesz skrzydła i swój potencjał. W oparciu o zaplanowaną ścieżkę kariery będziesz poszerzać wiedzę, doskonalić umiejętności, zdobywać doświadczenie, a także rozwijać swoje „pozapracowe” pasje. A może zarazimy cię naszymi?

Wartości i postawy

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy odpowiedzialni
Mamy świadomość, że nasze podejście do ochrony środowiska, i to nie tylko jako marki budującej swój biznes na dostarczaniu i kreowaniu rozwiązań z obszaru OZE, ale także jako odpowiedzialnych przedstawicieli biznesu i jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, jest konieczne i nieuniknione. Chcemy funkcjonować w sposób odpowiedzialny wobec środowiska naturalnego, dlatego podejmujemy kolejne wyzwania proekologiczne, a zmiany zaczynamy od siebie, wdrażając w naszej firmie dekalog EKO-przedsiębiorcy.
Promujmy ekologię
Podejmuje szereg inicjatyw o charakterze ekologicznym, których celem jest wywieranie realnego wpływu na poprawę stanu środowiska w Polsce, a tym samym na całej Ziemi. Do aktywnego wspierania naszych eko-projektów zaprosiliśmy wielu z naszych biznesowych partnerów, których zaangażowanie inspiruje kolejnych przedsiębiorców do bycia jeszcze bardziej eko.
Jesteśmy uczciwi
Naszym Klientom doradzamy uczciwie, szczerze i mówimy wprost. Stawiamy na partnerstwo i długofalowe relacje.
W Energynat liczą się ludzie
Nasze wartości wyrażają nasz stosunek do świata oraz siebie nawzajem. Działamy razem, w atmosferze wsparcia, poszanowania i radości z tego, co razem robimy – w pracy i po pracy.
Jesteśmy efektywni
Każdego dnia dbamy o efektywność kosztową osiąganą przez naszych Klientów przy zachowaniu wysokiej jakości i poszanowaniu środowiska naturalnego.

Postawy, które cenimy

Postawy, które cenimy

Podejmujesz inicjatywę i działasz skutecznie
Niezależnie od tego, czy dotyczy to projektu, relacji ze współpracownikami czy rozwoju Twojej kariery – jeżeli coś można usprawnić, podejmujesz inicjatywę i działasz.
Pomagasz innym osiągać sukcesy
Inicjujesz i wzmacniasz zarówno formalne, jak i nieformalne relacje w ramach organizacji, które przełożą się na wspólny sukces w przyszłości.
Jesteś zawsze o krok do przodu
Zamiast szukać problemów, poszukujesz rozwiązań. Masz pomysły na usprawnianie istniejących procesów, myślisz strategicznie i nie zrażasz się, jeśli nie zawsze wszystko idzie po Twojej myśli. Chcesz działać i pomagać.
Idziesz do przodu
Dążysz do zdobywania kolejnych doświadczeń i umiejętności, które będziesz wykorzystywać w pracy i… po pracy. Chcesz rozwijać skrzydła swojej kariery i swój potencjał. Uczestniczysz w szkoleniach, a zdobytą wiedzą dzielisz się z innymi.

Oferty dla Ciebie

WYBIERZ OBSZAR OFERT, KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ

  • Energynat Trade
  • Energynat Solutions
  • Energynat Obrót

Mamy 17 ofert, które możesz polubić!

Dział Marketingu i Komunikacji
Warszawa, ul. Cybernetyki 19B

Program stażowy „Dajemy energię na START!”

Zobacz szczegóły oferty
Sprzedaż
Marki k/Warszawy Pełny etat

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE

Zobacz szczegóły oferty
Sprzedaż
Cała Polska Pełen etat

Partner sprzedażowy

Zobacz szczegóły oferty
Dział Realizacji Projektów OZE
Warszawa, woj. mazowieckie Pełny etat

Projektant instalacji fotowoltaicznych

Zobacz szczegóły oferty
1 2 3 4

Jak wygląda rekrutacja?

Aplikacja

Znalazłeś/-aś interesujące Cię ogłoszenie? Wybierz je i przez platormę rekrutacyjną prześlij do nas swoje CV. Nasz dział Human Capital skontaktują się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu na rozmowę rekrutacyjną.

Spotkanie online lub w biurze

Spotkajmy się – online lub na żywo w naszym biurze w Warszawie, Tychach lub Poznaniu. W trakcie rozmowy zapytamy Cię o Twoje doświadczenie, motywację oraz zawodowe aspiracje. Chętnie opowiemy również o naszej firmie i wyzwaniach czekających na wybranym przez Ciebie stanowisku. Odpowiemy na Twoje pytania.

Podejmujemy decyzję

Nie jesteśmy korporacją i nie lubimy przeciągania procesów. Jesteśmy bezpośredni i otwarci, dlatego chwilę po rozmowie rekrutacyjnej poinformujemy Cię o naszej decyzji. Jeśli będzie pozytywna, to w kolejnym kroku będziesz mieć okazję poznać swojego potencjalnego przełożonego, który sprawdzi wiedzę specyficzną dla obszaru, w którym będziesz pracować. Nasz manager przybliży Ci także specyfikę pracy w naszej organizacji.

Podpisanie umowy

Jeśli po obu stronach będzie chemia, a Twoje umiejętności i kompetencje będą pasowały do profilu stanowiska w naszej firmie, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci pracę w Energynat. Kilka dni później, po dopełnieniu formalności spotkamy się w naszym biurze, gdzie przez pierwsze dwa tygodnie będzie na Ciebie czekać seria szkoleń wdrożeniowych i ogrom wiedzy do przyswojenia. Ale spokojnie, dostaniesz od nas też megawaty pozytywnej energii do działania, którą lubimy się dzielić z każdym z Energynatian.

Staż w Energynat. Ahoj!

Witamy Cię tym żeglarskim pozdrowieniem i zapraszamy na nasz pokład!

Studiujesz? A może jesteś upieczonym absolwentem? Roznosi Cię energia do działania? Chcesz zdobywać wiedzę, doświadczenie i umiejętności u boku doświadczonych managerów, dla których przyjazna atmosfera pracy i zaangażowanie są najważniejsze? A może myślisz o związaniu się z marką, która działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego? Wybierając osoby do naszych zespołów, nie zawsze kierujemy się liczbą lat doświadczenia w danej dziedzinie. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie naszych pracowników i chęć rozwoju.

Dołącz do naszej załogi jako stażysta

Wybierając osoby do naszych zespołów, nie zawsze kierujemy się liczbą lat doświadczenia w danej dziedzinie. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie naszych pracowników i chęć rozwoju. W Energynat każdemu, kto podziela nasze wartości i tak jak my, ceni kluczowe dla nas zachowania, dajemy okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w ramach 3-miesięcznego programu stażowego – „Dajemy energię na START”.

Na naszym pokładzie, pod okiem doświadczonego managera i zespołu Energynatian, w ramach prowadzonych aktualnie projektów, będziesz mieć możliwość sprawdzenia się w boju i poznania od kuchni, czym jest transformacja energetyczna i jaki my mamy na nią przepis. Swoje pierwsze szlify na statku pływającym pod banderą Energynat możesz zdobywać w dziale: marketingu, sprzedaży, obrocie energią albo planowania i logistyki.

A po skończonym rejsie – kto wie – może wyruszymy w kolejną podróż. Czyż nie byłaby to wspaniała przygoda?