fbpx

Country Manager – kraje DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

Warszawa, woj. mazowieckie
Dodano: 16.11.2022

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji umów
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży na obsługiwanych rynkach zagranicznych
  • Zarządzanie sprzedażą w ramach powierzonego rejonu
  • Zapewnienie realizacji celów strategicznych i celów sprzedażowych
  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie 2+ lat w pracy na podobnym stanowisku w branży OZE
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników sprzedażowych
  • Stałe wynagrodzenie oraz wysokie prowizje sprzedażowe (brak limitu wynagrodzenia)
  • Służbowe auto hybrydowe wraz z kartą paliwową
  • Wsparcie Zespołu Obsługi Klienta
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości, nastawionej wyłącznie na sukces

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Warszawa, woj. mazowieckie Pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: 22 245 40 64