fbpx

Doradca ds. OZE

Cała Polska (woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. śląskie, woj. wielkopolskie, woj. podlaskie, woj. małopolskie)
Dodano: 4.09.2023

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek EV, carportów oraz usług dodatkowych, w tym innowacyjnych rozwiązań z obszaru obrotu energią
  • Doradztwo klientom w zakresie rozwiązań OZE / energetyki
  • Samodzielne pozyskiwanie klientów biznesowych, z sektora JST oraz indywidualnych
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych i raportowanie
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami i praca na poleceniach
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Pełne zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu i realizacji wyznaczonego planu
  • Sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • Drive do rozwijania własnego biznesu pod skrzydłami czołowej firmy z branży OZE w Polsce i zarabiania dużych pieniędzy
  • Mile widziane minimum 1-rok doświadczenia w sprzedaży produktów OZE
  • Mile widziane również zgłoszenia od grup sprzedażowych

To oferujemy:

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz wysokie prowizje sprzedażowe (nawet 20 tys. złotych)
  • Narzędzia pracy – auto służbowe z kartą paliwową, telefon, komputer, tablet oraz materiały marketingowe
  • Benefity pozapłacowe, w tym opieka medyczna
  • Stałą dostępność sprzętu pv (jesteśmy dystrybutorem komponentów PV i Service partnerem SolarEdge, SOFAR oraz Sungrow)
  • Krótkie terminy montażu dzięki własnym ekipom instalatorskim
  • Produkty PV najwyższej jakości, z wieloletnimi gwarancjami i certyfikatami
  • Szeroki wachlarz produktów i usług z obszaru OZE, w tym bilansowanie i obrót energią
  • Portfolio zadowolonych klientów zwiększające potencjał sprzedażowy i dosprzedażowy
  • Cykliczne warsztaty produktowe i z technik sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego managera
  • Wsparcie działu marketingu i komunikacji: materiały handlowe, kampanie reklamowe, marketing automation itp.
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne (ostatni: Dubaj 2022)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości, nastawionej wyłącznie na sukces

Aplikuj! Wyślij CV na adres aplikuj@energynat.pl

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Cała Polska (woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. śląskie, woj. wielkopolskie, woj. podlaskie, woj. małopolskie) Pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: 22 243 64 00