fbpx

Doradca ds. sprzedaży i bilansowania energii

Warszawa
Dodano: 13.05.2024

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż energii do odbiorców końcowych w modelach indeksowanych RDN TGE
  • sprzedaż usług bilansowania handlowego dla Wytwórców oraz odkup energii
  • sprzedaż energii w oparciu o indywidualnie opracowane modele rozliczeń
  • sprzedaż energii i usługi bilansowania od Wytwórcy do Odbiorcy
  • sprzedaż usługi POB i energii elektrycznej z usługą zarządzania zasobem elastyczności Klienta
  • sprzedaż usług zarządzania zasobami elastyczności (wytwarzanie i odbiory)
  • sprzedaż i zakup energii dla jednostek magazynów energii

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (najlepiej kierunek energetyka lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i usług POB
  • doskonała znajomość funkcjonowania rynku energii
  • sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w biurze w Warszawie (Mokotów)
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

To oferujemy:

  • możliwość podniesienia kwalifikacji i doświadczeń w zakresie produktów nowego rynku energii
  • szkolenia w zakresie zmian na rynku energii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz wysokimi prowizjami od zrealizowanej sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe z kartą paliwową (po okresie próbnym), telefon, komputer
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • szeroki wachlarz produktów i usług z obszaru OZE – w tym bilansowanie i obrót energią
  • produkty PV najwyższej jakości, z wieloletnimi gwarancjami i certyfikatami
  • cykliczne warsztaty produktowe i z technik sprzedaży
  • wsparcie doświadczonego managera
  • wsparcie działu marketingu i komunikacji: materiały handlowe, kampanie reklamowe, marketing automation itp.
  • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości, nastawionej wyłącznie na sukces

Wyślij CV na adres: dr@energynat.pl

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Warszawa pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: +48 502 186 666