fbpx

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE

Marki k/Warszawy
Dodano: 03.04.2024

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż falowników, magazynów energii, ładowarek EV, carportów oraz usług dodatkowych z obszaru obrotu energią elektryczną
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych i raportowanie
  • Nawiązywanie kontaktów z instalatorami, dystrybutorami i inwestorami,
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań OZE/energetyki
  • Samodzielne pozyskiwanie klientów biznesowych, firm instalatorskich
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami i praca na poleceniach
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz marek z portfolio

Nasze wymagania:

  • Pełne zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu i realizacji wyznaczonego planu
  • Sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Drive do rozwijania własnego biznesu pod skrzydłami czołowej firmy z branży OZE w Polsce i zarabiania dużych pieniędzy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w biurze w Markach k/Warszawy
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Mile widziany minimum rok doświadczenia w sprzedaży produktów OZE

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz wysokimi prowizjami od zrealizowanej sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe z kartą paliwową (po okresie próbnym), telefon, komputer
  • Benefity pozapłacowe, w tym opieka medyczna
  • Stałą dostępność sprzętu PV (jesteśmy dystrybutorem komponentów PV i Service partnerem SolarEdge, SOFAR oraz Sungrow)
  • Szeroki wachlarz produktów i usług z obszaru OZE, w tym bilansowanie i obrót energią
  • Produkty PV najwyższej jakości, z wieloletnimi gwarancjami i certyfikatami
  • Cykliczne warsztaty produktowe i z technik sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego managera
  • Wsparcie działu marketingu i komunikacji: materiały handlowe, kampanie reklamowe, marketing automation itp.
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości, nastawionej wyłącznie na sukces

Wyślij CV na adres: pb@energynat.pl

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Marki k/Warszawy Pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: +48 664 776 711