fbpx

Ekipy monterskie instalacji PV

cała Polska
Dodano: 05 stycznia 2023

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja instalacji fotowoltaicznych, według otrzymanego harmonogramu prac i zadań, na terenie całej Polski

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów OZE o wielkości od kilkudziesięciu do kilkuset kW
  • Własne zaplecze narzędziowe
  • Samodzielność, dokładność i estetyka pracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia SEP do 1 kV, E + D
  • Uprawnienia UDT mile widziane
  • Na etapie rekrutacji udostępnienie dokumentacji zdjęciowej z kilku realizacji

To oferujemy:

  • Stabilna współpraca z firmą będącą częścią Grupy Energynat – wiodącej, polskiej grupy energetycznej z obszaru OZE
  • Bardzo dobre stawki montażowe i pewność rozliczeń
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Wsparcie techniczne
  • Stałe zlecenia do 100 kW miesięcznie

Aplikuj! Wyślij CV na adres aplikuj@energynat.pl.

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

cała Polska Umowa B2B

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: +48 696 705 478