fbpx

Kierownik projektów OZE

Warszawa, woj. mazowieckie
Dodano: 16.11.2022

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa projektów instalacji PV – od koncepcji po realizację
  • Nadzór nad procesem budowlanym do uzyskania pozwolenia na budowę wraz z wymaganymi uzgodnieniami.
  • Bieżąca kontrola i koordynacja dokumentacji związanej z obsługą projektów powyżej 50 kW
  • Planowanie projektów i sporządzanie dokumentacji projektowej
  • Nadzór nad zewnętrznym biurem projektowym.
  • Sporządzanie raportów zleconych
  • Współpraca z Działem Administracji Projektowej oraz Działem Realizacji Projektów wykonawczych
  • Współpraca z Działem Handlowym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • 3+ letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych
  • Silne zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność analizy protokołów pomiarowych
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kompetencje w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie na stanowisku projektanta instalacji fotowoltaicznych

  • Mile widziana:
    – znajomość układów automatyki w elektro-energetyce i komunikacji przemysłowej
    – uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
    – uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych (nie wymagane dla projektantów mikro instalacji do 50 kW)
    – podstawowa znajomość systemów montażowych oraz elementów elektrycznych tworzących instalację PV- podstawowa znajomość zasad projektowania instalacji PV
    – uprawnienia SEP do 1 kW albo powyżej
    – znajomość AutoCad

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce (Numer 1 na Mazowszu wg. rankingu gazety Puls Biznesu 2021) i TOP7 w Polsce
  • Pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole, bez korporacyjnej sztywności.
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie premie
  • Najnowsze technologie, unikalny wachlarz produktów i usług oferowanych w ramach całego energetycznego łańcucha wartości
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Wsparcie doświadczonego Managera
  • Cykliczne warsztaty produktowe i kompetencyjne
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne (ostatni: Dubaj 2022)
  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach już po 1-miesiącu pracy

Aplikuj! Wyślij CV na adres aplikuj@energynat.pl

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Warszawa, woj. mazowieckie Pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: 22 245 40 64