fbpx

Księgowa/Księgowy

ul. Kościuszki 40A, Marki
Dodano: 10.01.2024

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie operacji finansowych w systemie ERP
  • Kontrola i aktualizacja operacji bankowych za pomocą webservice lub MT940
  • Przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie transakcji z kontrahentami
  • Cykliczne sporządzanie raportów należności i zobowiązań
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowych w odpowiednich rejestrach zgodnie z obowiązującą w firmie strukturą kosztów
  • Rozliczanie RMK czynnych
  • Rozliczanie i księgowanie amortyzacji Środków trwałych i WNIP
  • Wprowadzanie dokumentów do faktoringu i rozliczanie operacji faktoringowych
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie procedury uproszczonego VAT-u
  • Nadzorowanie procesu obiegu dokumentów, ewidencja oraz archiwizacja dokumentów finansowych oraz umów handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dbanie, by nie zostały udostępnione osobom niepowołanym
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów na potrzeby firmy
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNIP
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi: podwykonawcy, partnerzy
  • Ścisła współpraca z Główną Księgową
  • Współpraca z innymi członkami zespołu księgowego i finansowego
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji w celu uzyskania najlepszych efektów w zakresie działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza z zakresu księgowości
  • 3+ letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office na poziomie średnim
  • Znajomość programów księgowych ERP (Mile widziane ERP OPTIMA)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność i sumienność

To oferujemy

  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku
  • Wsparcie doświadczonego Managera
  • Przyjazną atmosferę pracy

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

ul. Kościuszki 40A, Marki Pełen etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: +48 668 387 487