fbpx

Autoryzowany Partner Agencyjny

Polska
Dodano: 18.05.2023

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań OZE
  • Samodzielne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek EV, carportów oraz usług dodatkowych, w tym innowacyjnych rozwiązań z obszaru obrotu energią dla B2B – Smart-Billing
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych i raportowanie
  • Dbanie o dobre relacje z Klientami i praca na poleceniach
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Pełne zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu i realizacji wyznaczonego planu
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • Drive do rozwijania własnego biznesu pod skrzydłami czołowej firmy z branży OZE w Polsce i zarabiania dużych pieniędzy
  • Gotowość do podjęcia współpracy na zasadach B2B

To oferujemy:

  • Bardzo wysokie prowizje
  • Stałą dostępność sprzętu (jesteśmy dystrybutorem komponentów PV)
  • Krótkie terminy montażu dzięki własnym ekipom instalatorskim
  • Produkty PV najwyższej jakości, z wieloletnimi gwarancjami i certyfikatami
  • Szeroki wachlarz produktów i usług z obszaru OZE, w tym bilansowanie
  • Portfolio zadowolonych klientów zwiększające potencjał sprzedażowy i dosprzedażowy
  • Cykliczne warsztaty produktowe i z technik sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego managera
  • Wsparcie działu marketingu i komunikacji: materiały handlowe, kampanie reklamowe, marketing automation itp.
  • Wyjazdy szkoleniowe i integracyjne (ostatni: Dubaj 2022)
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości, nastawionej wyłącznie na sukces
  • Oferta bezpośrednio od pracodawcy

Aplikuj! Wyślij CV na adres aplikuj@energynat.pl.

O Energynat Solutions

Energynat Solutions to spółka z Grupy Energynat specjalizująca się w projektowaniu i budowie źródeł wytwórczych OZE, w szczególności obiektowych instalacji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę̨ całego procesu inwestycyjnego. Projektujemy kompleksowe rozwiązania energetyczne oparte na instalacjach PV połączonych z mechanizmami rynku energii w celu uzyskania najwyższych oszczędności.

Naszą ofertę instalacji fotowoltaicznych kierujemy przede wszystkim do małych i średnich firm, wspierając eko-ewolucję energetyczną. Dużym przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządu terytorialnego oferujemy autorską usługę transformacji energetycznej opartej na przejściu w 100% na energię ze źródeł odnawialnych (OZE), gwarantującą, poza korzyściami finansowymi i bezpieczeństwem, znaczące ograniczenie śladu węglowego firmy i jej negatywnego wpływu na środowisko.

Z naszego doświadczenia korzystają także prosumenci indywidualni oraz B2B, którym zależy na wysokiej jakości sprzętu i obsługi.

Jesteśmy Service Partnerem m.in. SolarEdge, Sunpower oraz SOFAR w Polsce.

O Grupie Energynat

Grupa Energynat to dziś 63. najdynamiczniej rozwijająca się firma w Europie wg. raportu FT1000 dziennika Financial Times. Jesteśmy też TOP1 spośród wszystkich polskich firm branży OZE sklasyfikowanych w tym prestiżowym rankingu. Rocznie dostarczamy do rynku blisko 500 MW komponentów do instalacji PV. Jesteśmy też TOP2 największych dostawców modułów w Polsce (IEO 2021). Z powodzeniem działamy nie tylko w kraju, ale też na wielu zagranicznych rynkach. Energynat jest pierwszym w Polsce podmiotem integrującym w ramach posiadanej grupy spółek wszystkie elementy kompletnego łańcucha energetycznego opartego o odnawialne źródła energii (OZE). To my napędzamy transformację energetyczną w Polsce. Nasz zespół to eksperci w branży OZE.

więcej na www.energynat.pl/kariera

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Polska pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!