fbpx

Projektant instalacji fotowoltaicznych

Warszawa, woj. mazowieckie
Dodano: 16.11.2022

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji fotowoltaicznych oraz farm fotowoltaicznych
  • Planowanie projektów i sporządzanie dokumentacji projektowej
  • Samodzielna realizacja procesów projektowych
  • Bieżąca kontrola i koordynacja dokumentacji związanej z obsługą projektów instalacji PV
  • Nadzór nad biurem projektowym.
  • Wykonywanie kosztorysów instalacji fotowoltaicznych
  • Sporządzanie raportów zleconych
  • Kontakt z Klientem
  • Kontakt z dostawcami komponentów
  • Współpraca z Działem Administracji Projektowej oraz Działem Realizacji Projektów wykonawczych
  • Współpraca z Działem Handlowym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. wyższe kierunkowe
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania oraz do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie instalacji elektrycznych i energetycznych
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Silne zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Kompetencje w zarządzaniu projektami
  • Mile widziane:  znajomość układów automatyki w elektroenergetyce i komunikacji przemysłowej, certyfikat instalatora OZE, dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających podmiotów z branży OZE (Diament Forbes 2024, trzykrotna Gazela Biznesu tygodnika Puls Biznesu, 63. miejsce w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie wg magazynu Financial Times)
  • Benefity pracownicze: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, nauka języków, szkolenia i kursy
  • Premie kwartalne i roczne oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na kierunki rozwoju organizacji

Aplikuj! Wyślij CV na adres aplikuj@energynat.pl

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Warszawa, woj. mazowieckie Pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: 22 245 40 64