fbpx

Specjalista ds. elektromobilności

ul. Kościuszki 40A, Marki
Dodano: 09.02.2024

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów zewnętrznych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Weryfikacja i nadzór działań związanych z procesem instalacyjnym stacji ładowania
  • Wykonywanie wizji lokalnych – w tym weryfikacja warunków przyłączeniowych, miejsca posadowienia stacji ładowania, określenie przebiegu tras kablowych itp.
  • Monitorowanie aktualnych trendów w branży elektromobilności i energetyki
  • Tworzenie ofert
  • Koordynacja i raportowanie realizacji bieżących postępów prac (harmonogram, zakres, budżet)

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze elektromobilności w zakresie nadzoru nad inwestycjami bądź koordynacji projektów/inwestycji
  • Znajomość zagadnień z branży elektromobilności (technologia, rynek, infrastruktura)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających podmiotów z branży OZE (Diament Forbes 2024, trzykrotna Gazela Biznesu tygodnika Puls Biznesu, 63. miejsce w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie wg magazynu Financial Times)
  • Benefity pracownicze: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, nauka języków, szkolenia i kursy
  • Premie kwartalne i roczne oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na kierunki rozwoju organizacji

Aplikuj! Wyślij CV na adres aplikuj@energynat.pl.

O Energynat Solutions

Energynat Solutions to spółka z Grupy Energynat specjalizująca się w projektowaniu i budowie źródeł wytwórczych OZE, w szczególności obiektowych instalacji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę̨ całego procesu inwestycyjnego. Projektujemy kompleksowe rozwiązania energetyczne oparte na instalacjach PV połączonych z mechanizmami rynku energii w celu uzyskania najwyższych oszczędności.

Naszą ofertę instalacji fotowoltaicznych kierujemy przede wszystkim do małych i średnich firm, wspierając ekoewolucję energetyczną. Dużym przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządu terytorialnego oferujemy autorską usługę transformacji energetycznej opartej na przejściu w 100 % na energię ze źródeł odnawialnych (OZE), gwarantującą, poza korzyściami finansowymi i bezpieczeństwem, znaczące ograniczenie śladu węglowego firmy i jej negatywnego wpływu na środowisko.

Z naszego doświadczenia korzystają także prosumenci indywidualni oraz B2B, którym zależy na wysokiej jakości sprzętu i obsługi.

Jesteśmy Service Partnerem m.in. SolarEdge, Sunpower oraz SOFAR w Polsce.

O Grupie Energynat

Grupa Energynat to dziś 63. najdynamiczniej rozwijająca się firma w Europie wg. raportu FT1000 dziennika Financial Times. Jesteśmy też TOP1 spośród wszystkich polskich firm branży OZE sklasyfikowanych w tym prestiżowym rankingu. Rocznie dostarczamy do rynku blisko 500 MW komponentów do instalacji PV. Jesteśmy też TOP2 największych dostawców modułów w Polsce (IEO 2021). Z powodzeniem działamy nie tylko w kraju, ale też na wielu zagranicznych rynkach. Energynat jest pierwszym w Polsce podmiotem integrującym w ramach posiadanej grupy spółek wszystkie elementy kompletnego łańcucha energetycznego opartego o odnawialne źródła energii (OZE). To my napędzamy transformację energetyczną w Polsce. Nasz zespół to eksperci w branży OZE.

więcej na www.energynat.pl/kariera

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

ul. Kościuszki 40A, Marki Pełen etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: +48 500 444 544