fbpx

Specjalista/tka ds. marketingu internetowego

Warszawa, Cybernetyki 19B
Dodano: 09.05.2023

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie stronami www Grupy Energynat w systemie WordPress, w tym m. in. tworzenie podstron do projektów/ LP kampanii, optymalizacja stron pod kątem SEO
  • Bieżąca współpraca z Administratorem/Web developerem stron (planowanie pracy, zlecanie prac programistycznych, monitoring)
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi przy administrowaniu i zarządzaniu stronami www Grupy oraz prowadzonymi w obszarze marketingu online kampaniami
  • Planowanie i realizacja kampanii Google Ads, analityka danych z Google Analytics, monitoringu mediów oraz statystyk na styku www-media społecznościowe,
  • Tworzenie rekomendacji do bieżących działań komunikacyjnych i kampanii medialnych na podstawie analiz z dostępnych narzędzi
  • Zarządzanie komunikacją e-mailingową (Polska i zagranica)
  • Współpraca z Brand Managerami w zakresie widoczności produktów i usług
  • Raportowanie do Dyrektora Marketingu Grupy Energynat

Nasze wymagania:

  • Minimum 1-rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingu i analityki (Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, FB Ads),
  • Bardzo dobra znajomość systemu WordPress,
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem tworzenia stron www powiązanych z systemami e-commerce, z uwzględnieniem aktualnych standardów rynkowych i SEO
  • Współpracy z web developerem w zakresie programowania stron i e-mailingów, a także zewnętrznymi grafikami
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mailingowych
  • Analityczne myślenie i umiejętność wnioskowania z danych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podejmowanie inicjatywy w działaniu
  • Mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe.
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • Dobra znajomość języka niemieckiego także będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia / o pracę w wymiarze pełnego etatu (lub 4/5) po 2-miesięcznym okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm branży OZE w Polsce i Europie (TOP2 w Polsce i TOP63 w Europie wg. rankingu FT1000 dziennika Financial Times)
  • Pracę biurze w Warszawie
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Warszawa, Cybernetyki 19B 3/4, pełny

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!