fbpx

Specjalista w Zespole Wsparcia Sprzedaży – rynki zagraniczne

Warszawa, woj. mazowieckie
Dodano: 16.11.2022

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie zamówieniami ze strony klientów (przetwarzanie zamówień, planowanie i potwierdzanie terminów wysyłek, rozpatrywanie zapytań/reklamacji, koordynacja dokumentacji sprzedażowej, potwierdzanie dostaw, informowanie o dostępności towaru)
  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej (faktura, protokół załadunku, CMR)
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, planów, rozliczeń
  • Obsługa systemu ERP w obszarach oferty produktowej, sprzedaży oraz gospodarki magazynowej
  • Kontakt z dostawcami i magazynami w Polsce i zagranicą
  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Realizacja zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego
  • Raportowanie wyników pracy
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów firmy
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta lub logistyki
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, zadań i zdolność do podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czas
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość systemów ERP w tym szczególnie systemu Comarch
  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku (TOP7 w Polsce, Ranking Puls Biznesu)
  • Możliwość rozwoju w awansu w ramach struktur grupy Energynat
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania (podstawowe oraz premie)
  • Wsparcie doświadczonego Managera
  • Program poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości

lub poleć ofertę znajomemu Facebook LinkedIn

Warszawa, woj. mazowieckie Pełny etat

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Telefon: 22 245 40 64