fbpx
Strefa wiedzy
26 kwietnia 2024

Energynat Akademia na ostatnim przystanku wiosennego SOFAR Roadshow

W Energynat Akademia wiemy, jak robić szkolenia. Chcecie dowodów? Proszę bardzo! 26 kwietnia w słonecznej Łodzi oficjalnie zakończyliśmy wiosenne SOFAR Roadshow, które co roku z dumą współorganizujemy. Szkolenia, na których pojawił się zespół Energynat Akademia, przyciągnęły tłumy instalatorów.

Do mety naszych spotkań dobiegliśmy, pobijając wszelkie rekordy frekwencji. W sumie wypisaliśmy dokładnie 232 certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę, przejechaliśmy 1 372 km i przeprowadziliśmy mnóstwo inspirujących rozmów. Pod względem liczby uczestników bank rozbiło szkolenie w ERGO ARENIE w Gdańsku, w którym wzięło udział ponad 100 instalatorów. Film z tego dnia możecie zobaczyć tutaj: https://bit.ly/44fWPdm.

Nasze ostatnie, łódzkie szkolenie, na którym pojawiło się ponad 50 instalatorów, uświetnił pan Marcin Jędrachowicz z JinkoSolar, który mówił o modułach N-Type i technologii TOPCon. Dzięki temu kursanci zdobyli nie tylko wiedzę z zakresu falowników i magazynów energii oraz taryf dynamicznych, ale także kierunków rozwoju rynku paneli fotowoltaicznych na świecie.

Jesteście ciekawi, jak było? Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

GALERIA ZDJĘĆ:


Zaobserwuj nas na Facebooku: https://www.facebook.com/energynatPL/

Skorzystaj z bezpłatnej wiedzy udostępnianej na kanale Akademia Energynat w serwisie YouTube: https://bit.ly/3x14way

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64