fbpx
Strefa wiedzy
09 maja 2024

Energynat Akademia rusza z kolejnymi szkoleniami. Weź udział w SolarEdge x LONGi Roadshow 2024

Instalujesz już rozwiązania SolarEdge i chcesz poszerzyć swoją wiedzę? A może chcesz zostać instalatorem rozwiązań marki SolarEdge? Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań brzmi twierdząco, a do tego jesteś z okolic Warszawy, Mielca lub Włocławka, to… koniecznie weź udział w jednym ze spotkań cyklu SolarEdge Akademia Instalatora.

Czym jest SolarEdge Akademia Instalatora?

SolarEdge Akademia Instalatora to seria wyjątkowych wydarzeń szkoleniowo-integracyjnych organizowanych dla instalatorów PV przez markę SolarEdge – producenta inteligentnych falowników i systemów bateryjnych. Współorganizatorem eventu jest Energynat Akademia.

Udział w szkoleniu dla zarejestrowanych gości jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja.

KALENDARIUM SZKOLEŃ:

DLACZEGO NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ?

– W trakcie wydarzenia będzie miało miejsce certyfikowane SZKOLENIE PRODUKTOWO-TECHNICZNE prowadzone przez zespół ekspertów i techników SolarEdge w Polsce (Koszt: 0 zł zamiast 599 zł).
– Każdy uczestnik otrzyma oficjalny certyfikat RMA potwierdzający zdobytą wiedzę.
– Specjaliści rynku energii firmy Energynat Obrót wytłumaczą, czego w praktyce dotyczą nadchodzące zmiany przepisów, przedstawią nowe zasady rozliczania prosumentów, a także podpowiedzą, jak skutecznie sprzedawać rozwiązania PV pod nowe regulacje prawne. Porozmawiamy również o roli magazynów energii i efektywnych sposobach optymalizacji rozwiązań PV, które pozwolą prosumentom oszczędzać jeszcze więcej dzięki fotowoltaice.
– W trakcie swojej prezentacji eksperci techniczni firmy LONGi Polska omówią ofertę produktową modułów na rok 2024, opowiedzą o trendach rynku i technologii Back Contact (BC), a także w szczegółach przedstawią produkty serii Hi-MO X6.
– Po skończonym szkoleniu wszystkich Gości zapraszamy na część networkingową, w trakcie której, przy pysznych hotdogach serwowanych prosto z naszych Food Trucków i napojach (za darmo dla przybyłych Gości), oraz muzyce z głośników, będzie chwila na rozmowę o fotowoltaice, biznesie… i nie tylko.
– Spośród Gości, którzy potwierdzą swoją obecność, na koniec dnia wybierzemy zwycięzców naszej zabawy konkursowej, którym wręczymy ATRAKCYJNE NAGRODY. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest udział tego dnia w darmowym szkoleniu.

Gościem specjalnym na każdym z wydarzeń będzie pan Daniel Moczulski, Country Manager LONGi, który opowie o niezawodnych modułach i technologii Back Contact.

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64