fbpx
Strefa wiedzy
16 października 2023

Grupa Energynat na konferencji Bloomberg NEF 2023 

Energetyka, finanse i technologia – wokół tych tematów toczyła się dyskusja tegorocznej konferencji Bloomberg NEF w Londynie. Organizatorzy tego wydarzenia od ponad dekady zapraszają do dyskusji ekspertów branży energetycznej oraz największych graczy biznesowych związanych z energetyką. W tym roku pojawili się wśród nich także reprezentanci Grupy Energynat. 

Konferencja Bloomberg NEF wnosi znaczący wkład w toczącą się dyskusję na temat przyszłości energetyki. Oferuje możliwość podzielenia się pomysłami, wymienienia spostrzeżeń i nawiązania cennych kontaktów. Wszystko po to, aby tworzyć skuteczne strategie, wykorzystywać postęp technologiczny i torować drogę do czystszej, bardziej konkurencyjnej przyszłości.  

W tym roku nasz CEO – Marcin Bugajski – oraz COO – Paweł Kozłowski – mieli okazję dołożyć swoją cegiełkę do toczących się rozmów o przyszłości biznesu, środowiska i energetyki. W trakcie intensywnych dwóch dni konferencji razem z wieloletnim partnerem biznesowym Grupy Energynat – firmą SOFAR – brali udział w wykładach, debatach i dyskusjach. 
 
To ogromny zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu razem z wybitnymi pionierami i innowatorami energetyki. Wierzymy, że razem możemy kształtować lepszą historię, przyspieszyć proces dekarbonizacji, przeciwdziałać zmianom klimatycznym oraz wprowadzić przełomowe technologie i innowacje. 
 

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64