fbpx
Strefa wiedzy
04 marca 2024

Sukces marki Energynat Trade na niemieckim rynku. Energynat na targach w Dusseldorfie

Targi Solar Solutions w Dusseldorfie, czyli największe targi PV w tej części Niemiec, były kolejną okazją do tego, by spotkać się z przedstawicielami rynku OZE i instalatorami PV – tym razem z zachodniego rynku, na którym Grupa Energynat działa już od jakiegoś czasu.

Tegoroczne targi Solar Solutions zgromadziły ponad 12 tysięcy ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii. Pośród 220 wystawców pojawiła się także Grupa Energynat, która zaprezentowała niemieckiemu rynkowi swoją ofertę komponentów PV wraz z ofertami specjalnymi, takimi jak kultowe „Duże RABATY na MEGAWATY” („Große Rabatte auf Megawatt”).

Stoisko Energynat zostało przyjęte z ogromnym entuzjazmem – i to zarówno przez lokalnych przedstawicieli rynku fotowoltaicznego, jak i przez reprezentantów globalnych marek PV. Dużym zainteresowaniem cieszyły się oferty specjalne przygotowane na targi.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w ważnym wydarzeniu branżowym i promować sprawdzone rozwiązania od uznanych producentów.

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64