fbpx
Strefa wiedzy
05 czerwca 2024

SOFAR ROADSHOW w Małopolsce. Dzień szkoleniowy z udziałem eksperta JinkoSolar

W Energynat wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej. Z tego powodu po raz kolejny połączyliśmy siły dwóch producentów i wspólnie z nimi zorganizowaliśmy wydarzenie, które – mamy nadzieję – na długo zostanie w pamięci lokalnych instalatorów. Mowa o kolejnym spotkaniu z cyklu SOFAR ROADSHOW, w którym wyjątkowo uczestniczyli nie tylko specjaliści SOFAR i Energynat, lecz także gość specjalny – pan Marcin Jędrachowicz z JinkoSolar.

Dzień szkoleniowy w Małopolsce odbył się w malowniczo położonych Szaflarach. Razem z hurtownią Grodno zgromadziliśmy ponad 40 osób chętnych, by pogłębić swoją wiedzę na temat projektowania instalacji PV, rozwiązań SOFAR oraz taryf dynamicznych. Dzięki połączeniu sił kilku marek uczestnicy szkolenia zdobyli mnóstwo przydatnych informacji, zapoznali się z wieloma case studies i przez kilka godzin czerapli z wieloletniego doświadczenia aż 5 ekspertów. Na koniec otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę.

Po intensywnej nauce przyszedł też czas na odpoczynek w towarzystwie kultowych „Hotdogów na kółkach”, a także na tradycyjny konkurs z nagrodami.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniu i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach z naszymi ekspertami. O wszystkich szkoleniach i webinariach na bieżąco informujemy na facebookowej stronie Grupy Energynat.

Zaobserwuj nas teraz: https://www.facebook.com/energynatPL/

GALERIA ZDJĘĆ:

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64