fbpx
Strefa wiedzy
20 kwietnia 2023

Wywiad z prezesem Grupy Energynat, Marcinem Bugajskim

Źródło: e-magazyny.pl

e-magazyny.pl: Energynat niedawno znalazł się na 63. miejscu w rankingu Financial Times uwzględniającym 1000 najszybciej rozwijających się europejskich firm. Czemu zawdzięczają Państwo wzrost 176 % w ciągu trzech lat?

To wypadkowa konsekwencji w działaniu, biznesowego i branżowego doświadczenia, dzięki którym wyprzedzamy oczekiwania rynku, a także elastyczności w podejściu do współpracy z naszymi partnerami. Nie bez znaczenia jest także niezmienne ukierunkowanie firmy na klienta biznesowego – czy to w obszarze importu i hurtowej dystrybucji, instalacji czy obrotu energią.

W Energynat staramy się wyprzedzać rynek i przewidywać kierunki rozwoju w kolejnych latach. Uważnie słuchamy naszych klientów i analizujemy, co dzieje się dokoła, dostosowując ofertę do zmieniających się potrzeb i realnych możliwości rynku. Konsekwentnie rozwijamy nasz dział R&D tworzący kolejne innowacyjne produkty i usługi, m.in. w obszarze magazynów energii.

Dzięki synergii działań spółek grupy Energynat wychodzimy do naszych klientów z kompleksową ofertą opartą o pewny i bezpieczny łańcuch usług – od importu, poprzez dostarczenie sprzętu, innowacyjne narzędzia analizy klienta, wykonanie instalacji oraz sprzedaż i bilansowanie energii.

Fakt, że posiadamy wszystkie elementy „OZE-energetycznej układanki”, szczególnie doceniają klienci biznesowi, którzy na ogół poszukują kompleksowych i sprawdzonych rozwiązań. Wszystko to sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.

Czytaj dalej:  bit.ly/41KSWui

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64