Aktualności
10 marca 2025

Innowacyjny projekt klastra energii w Kamiennej Górze stworzony we współpracy z Grupą Energynat

Na Dolnym Śląsku utworzono pierwszy w Polsce klaster energii oparty na dostawach i bilansowaniu ciepła i chłodu. W czwartek, 27 lutego tego roku, w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia, na mocy którego powstał Klaster „Energia Ziemi Kamiennogórskiej”. Nad planem koncepcji rozwoju nowej społeczności energetycznej, wspólnie z TAURON Ciepło pracowali specjaliści Grupy Energynat. Projekt powstał w ramach Krajowego Planu Odbudowy.

Czytaj więcej

Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.