fbpx
Strefa wiedzy
26 kwietnia 2024

Energynat Akademia szkoli i edukuje na SOFAR ROADSHOW w Ostrołęce

Za nami kolejny przystanek wiosennego SOFAR ROADSHOW. Tym razem Energynat Akademia wraz z ekspertami SOFAR odwiedziła Ostrołękę, gdzie spotkała się z pokaźną grupą żądnych wiedzy instalatorów.

25 kwietnia do siedziby naszego partnera – hurtowni Kwant – przywieźliśmy słońce i ekspertów od energii z OZE, którzy przyciągnęli rzesze instalatorów chcących podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć przydatną wiedzę z zakresu falowników SOFAR. Ostrołęcki przystanek SOFAR ROADSHOW po raz kolejny celebrowaliśmy z mocną, bo blisko 50-osobową grupą szkoleniową. Było merytorycznie i konkretnie, ale i wesoło, bo w trakcie naszego kilkugodzinnego spotkania znaleźliśmy też czas na wspólną integrację. Na koniec uczestnicy wydarzenia odebrali certyfikaty i upominki, które wręczył im wiceprezes hurtowni Kwant, pan Bogusław Szlachetka.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniu i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach z naszymi ekspertami. O wszystkich szkoleniach i webinariach na bieżąco informujemy facebookowej stronie Grupy Energynat.

Zaobserwuj nas teraz: https://www.facebook.com/energynatPL/

Możesz też skorzystać z bezpłatnej wiedzy udostępnianej na kanale Akademia Energynat w serwisie YouTube: https://bit.ly/3x14way

GALERIA ZDJĘĆ:

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64