fbpx
Strefa wiedzy
04 marca 2024

Energynat na targach Solar Energy Expo w Nadarzynie

Ponad 250 wystawców z branży OZE i ponad 20 tysięcy odwiedzających – frekwencja na tegorocznych targach Solar Energy Expo w Nadarzynie zaskoczyła wszystkich. Na tak dużym wydarzeniu nie mogło też zabraknąć Grupy Energynat, która zaprezentowała się jako oficjalny dystrybutor rozwiązań SolarEdge.

Przestrzeń wystawowa Grupy Energynat oraz marki SolarEdge, której oficjalnym dystrybutorem jesteśmy od stycznia, przyciągnęła rzesze instalatorów i przedstawicieli branży energetycznej. W tym roku dyskusje, które wybrzmiewały na stoisku, dotyczyły przede wszystkim taryf dynamicznych i przyszłości magazynowania energii w Polsce.

Na odwiedzających czekały specjalnie przygotowane pakiety instalacyjne w wyjątkowych, korzystnych cenach oraz wyczekiwane premiery produktowe. W czasie targów ogłoszono też szczegóły nowości, jaką przygotowała spółka Energynat Trade dla aktywnych instalatorów SolarEdge. Mowa o unikatowym programie partnerskim, który nie tylko mocno wspiera sprzedaż, lecz przede wszystkim daje dużą dawkę wiedzy oraz usprawnia serwis czy późniejszą obsługę instalacji u inwestora.

Aktywność Grupy Energynat na targach nie ograniczała się jednak wyłącznie do rozmów z gośćmi stoiska. Jak zwykle wzięliśmy udział również w wydarzeniach towarzyszących, na których dzieliliśmy się ekspercką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Ostatniego dnia targów wiceprezes Energynat Solutions i ekspert rynku energii, Daniel Raczkiewicz, wygłosił prelekcję pt. „Bilansowania lokalne gmin z wykorzystaniem magazynów energii”. Następnie wziął udział w panelu dyskusyjnym, w którym omówiono zagadnienia związane z potencjałem wykorzystania magazynów energii w klastrach energetycznych i gospodarce komunalnej.

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy spotkać się naszymi partnerami i Klientami. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska i inspirujące rozmowy o biznesie… i nie tylko. Razem napędzamy transformację energetyczną.

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64