fbpx
Strefa wiedzy
14 lutego 2024

Grupa Energynat na XXVI Targach ENEX 2024 w Kielcach

Jak w kilku słowach opowiedzieć o tegorocznych targach ENEX? Hektolitry wypitej kawy, godziny rozmów o biznesie i tysiące odwiedzających. Wydarzenie to zasługuje jednak na większe podsumowanie – w końcu to jedne z czołowych targów w sektorze energetycznym i bez wątpienia wielkie święto odnawialnych źródeł energii.

W tym roku ogromny kompleks targowy w Kielcach odwiedziło ponad 20 tys. odwiedzających. Nic dziwnego, że na wydarzeniu pojawiły się największe podmioty w branży – w tym Grupa Energynat, która po raz kolejny przyciągnęła na swoje stoisko setki instalatorów, inwestorów, przedstawicieli biznesu i samorządów.

Tym razem Grupa Energynat zaprezentowała swoją ofertę w segmencie instalatorskim i hurtowniczym, a dodatkowo przedstawiła usługi z zakresu obrotu energią.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się część wystawowa poświęcona inteligentnym rozwiązaniom SolarEdge, których oficjalnym dystrybutorem jest Energynat. Na stoisku nie zabrakło ekspertów z polskiego oddziału SolarEdge, dzięki którym goście targowi mogli zaczerpnąć sprawdzonej wiedzy na temat możliwości technologii oferowanych przez SolarEdge.

Razem z Energynat byli także pozostali partnerzy biznesowi – firmy SOFAR, JinkoSolar, Sungrow oraz enson.

GRAND PRIX KIELCE

Jak zwykle na stoiku Energynat nie mogło zabraknąć ofert specjalnych i atrakcji. W tym roku przestrzeń wystawowa w Kielcach zamieniła się w… tor wyścigowy. Jak to możliwe? Dzięki technologii VR, która pozwoliła chętnym instalatorom na wirtualne przeniesienie się do świata motoryzacji i zawalczenie o cenne nagrody. Na najszybszego instalatora czekał bowiem carport wraz z modułami JinkoSolar o wartości 40 000 zł. W naszym GRAND PRIX wzięło udział ponad x osób, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden i został nim pan Imię z Miasto.

Cieszymy się, że stoisko Energynat cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, a my po raz kolejny mogliśmy napędzać wiedzą. Już teraz mówimy do zobaczenia na przyszłorocznych targach!

Objerzyj film podsumowujący targi ENEX 2024: https://www.youtube.com/watch?v=WBL6pT6Ey00

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64