fbpx
Strefa wiedzy
19 czerwca 2023

JinkoSolar marką z najwyższym zaufaniem banków

W najnowszym raporcie opublikowanym przez portal PV-Tech marce JinkoSolar przypisano kategorię AAA pod względem bankowalności. To ogromne wyróżnienie i dowód na to, że firma JinkoSolar zasługuje na zaufanie banków, ale też konsumentów oraz instalatorów.

Raport PV-TECH

Co roku niezależny portal PV-Tech publikuje specjalny raport, w którym klasyfikuje firmy PV pod względem bankowalności, wskaźników produkcyjnych oraz finansowych. W bieżącym roku, producent modułów fotowoltaicznych, JinkoSolar, których oficjalnym dystrybutorem w Polsce i Europie jest Energynat Trade, został przydzielony do najwyższej kategorii AAA. Oznacza to, że firma jest uważana przez banki za wiarygodną, a uzyskanie zewnętrznego finansowania na projekty z jej udziałem, jest możliwe.

JinkoSolar jako lider rynku PV

Według raportu, w pierwszym kwartale 2022 roku, JinkoSolar jako pierwsza firma przekroczyła 100 GW w przesyłkach skumulowanych, a w drugim aż 150 GW. To niespotykanie wysoki wynik, a jednocześnie wyraz ogromnego sukcesu marki, która jest dziś znana i ceniona na całym świecie. JinkoSolar od lat utrzymuje swoją pozycję lidera technologicznego i pioniera innowacji. Firma inwestuje w badania i rozwój, czego efektem są innowacyjne nowości produktowe i rekordy sprawności bite przez prezentowane modele modułów PV. Siłą napędową przedsiębiorca są obecnie przede wszystkim panele w ogniwami typu N, które stanowią ogromny potencjał rozwojowy i są dziś jednymi z najbardziej pożądanych modeli modułów PV.  Co ważne, wszystkie moduły marki JinkoSolar – zarówno te z ogniwami typu PERC, jak i TOPCon – są w pełni kompatybilne z falownikami dostępnymi na polskim rynku.

Sprawdź ofertę JinkoSolar w Energynat Trade TUTAJ.

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64