fbpx
Strefa wiedzy
20 maja 2024

SolarEdge x LONGi i Energynat Akademia na wspólnym dniu szkoleniowym pod Warszawą

3 duże marki, 5 szkoleniowców i aż 80 ambitnych instalatorów chcących pogłębić swoją wiedzę na temat projektowania bezpiecznych i efektywnych elektrowni fotowoltaicznych. Tymi danymi można by podsumować pierwsze spotkanie na trasie roadshow organizowanego przez SolarEdge Akademia Instalatora we współpracy z LONGi i Energynat.

SolarEdge Akademia Instalatora w Nieporęcie k. Warszawy

17 maja w Nieporęcie odbyło się bezpłatne, kilkugodzinne szkolenie produktowo-techniczne prowadzone przez zespół ekspertów i techników SolarEdge w Polsce. W czasie szkolenia eksperci podzielili się obszerną wiedzą na temat produktów SolarEdge, ich zastosowania i specyfiki. Opowiedzieli również o magazynowaniu energii i nowoczesnych systemach bateryjnych.

Uczestnicy wydarzenia mieli ponadto okazję wysłuchać prezentacji gościa specjalnego – pana Daniela Moczulskiego z LONGi – który przybliżył im działanie technologii Back Contact stosowanej w modułach LONGi, a także pana Piotra Mruka z Energynat Obrót, który wystąpił z prezentacją na temat taryf dynamicznych.

Wydarzenie zakończyła integracja, w czasie której uczestnicy mieli okazję nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Nie zabrakło też wartościowych nagród specjalnych przyznanych najbardziej kreatywnym instalatorom.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniu i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach z naszymi ekspertami. O wszystkich szkoleniach i webinariach na bieżąco informujemy facebookowej stronie Grupy Energynat.

Zaobserwuj nas teraz: https://www.facebook.com/energynatPL/

GALERIA ZDJĘĆ:

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64