fbpx
Strefa wiedzy
03 czerwca 2024

Energynat Akademia ponownie szkoli i edukuje wraz z technikami SolarEdge i LONGi

Kolejny przystanek ROADSHOW za nami! Tym razem zawitaliśmy w malowniczym i słonecznym Mielcu, gdzie odbyło się bezpłatne, kilkugodzinne szkolenie produktowo-techniczne współorganizowane przez SolarEdge, LONGi oraz Energynat Akademię. Działo się!

SolarEdge Akademia Instalatora w Mielcu

Na spotkaniu w Mielcu była moc i była dobra energia, czyli wszystko to, czego potrzeba, by miło spędzić dzień. A żeby było nie tylko miło, lecz także produktywnie, to oczywiście nie mogło zabraknąć też grona doświadczonych techników i inżynierów, którzy podzielili się z mieleckimi instalatorami swoją obszerną wiedzą.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać prezentacji specjalisty Energynat Obrót poświęconej zmianom na rynku energii, prezentacji specjalistów SolarEdge dotyczącej m.in. bezpieczeństwa instalacji PV, a także wystąpienia gościa specjalnego – pana Daniela Moczulskiego z LONGi – który opowiedział o działaniu technologii Back Contact stosowanej w modułach LONGi.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniu i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach z naszymi ekspertami. O wszystkich szkoleniach i webinariach na bieżąco informujemy na facebookowej stronie Grupy Energynat.

Zaobserwuj nas teraz: https://www.facebook.com/energynatPL/

GALERIA ZDJĘĆ

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64