fbpx
Strefa wiedzy
22 grudnia 2023

Energynat oficjalnym dystrybutorem SolarEdge w Polsce

Energynat Trade, jeden z największych polskich importerów rozwiązań i urządzeń PV, dołącza do swojego portfolio produktowego falowniki i magazyny energii marki SolarEdge. To nie pierwsza współpraca obu marek.

SolarEdge jest marką dobrze znaną w branży fotowoltaicznej i kojarzoną przede wszystkim z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz innowacjami z obszaru zarządzania energią oraz optymalizacji działania instalacji solarnych. Falowniki tej firmy są dziś jednymi z najczęściej wybieranych, a urządzenia SolarEdge o łącznej mocy ponad 43,6 GW można znaleźć już w ponad 140 krajach świata.

W ofercie Energynat Trade od dziś znajdziemy pełne i dostępne od ręki portfolio urządzeń tego producenta – zarówno do małych, jak i dużych instalacji. Dostępne są także rozwiązania hybrydowe oraz magazyny energii, na które popyt w Polsce dynamicznie rośnie.

— Wprowadzenie do oferty Energynat Trade falowników SolarEdge to dla nas kolejny ważny krok. Duże doświadczenie w pracy z tymi urządzeniami, które zdobyliśmy w biznesie instalacyjnym, powoduje, że dziś oferujemy produkty tej marki nie tylko jako dystrybutor, lecz przede wszystkim jako ekspert  mówi Paweł Kozłowski, COO Energynat.

Czytaj dalej: https://bit.ly/3Ryz76f

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64