fbpx
Strefa wiedzy
23 marca 2023

Energynat z kontraktem na 220 MW paneli fotowoltaicznych marki JinkoSolar w 2023 roku

Źródło: Top-oze.pl

Jeden z czołowych polskich importerów i dystrybutorów komponentów PV – spółka Energynat po ponad dwóch latach współpracy z marką JinkoSolar – TOP2 największych producentów paneli PV na świecie oraz światowym liderem w produkcji modułów z ogniwami w technologii typu N, wchodzi dziś do grona jej kluczowych dystrybutorów w Europie.

Inauguracja umowy dystrybucyjnej zawartej pomiędzy firmami miała miejsce w trakcie Targów ENEX 2023 w Kielcach. Kontrakt polskiego importera sprzętu PV – spółki Energynat oraz producenta paneli fotowoltaicznych – marki JinkoSolar przewiduje dostawę do rynku w roku 2023 modułów o mocy 220 MW. Zarząd Energynat planuje jednak ten wolumen powiększyć o dodatkowe 30 MW, osiągając na koniec roku pułap 250 MW. Całkowita ilość paneli fotowoltaicznych dostarczonych w bieżącym roku przez Energynat ma natomiast wynieść aż 350 MW.

W Energynat stawiamy wyłącznie na najlepsze marki gwarantujące jakość, innowacyjne technologie i stabilne dostawy. Po blisko dwóch latach bardzo dobrze rokującej współpracy z marką JinkoSolar, decyzja o zacieśnieniu naszych relacji biznesowych była dla nas oczywista” – wyjaśnia Paweł Kozłowski – Chief Operations Officer i Co-Founder Energynat.

Czytaj dalej: bit.ly/408L2dZ

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64