fbpx
Strefa wiedzy
19 grudnia 2022

Grupa Energynat integruje elementy OZE-energetycznej układanki

Źródło: Puls Biznesu
Energynat to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Portfolio jej usług pokrywa dziś cały łańcuch energetyczny, a Grupa Energynat to pierwszy w kraju integrator usług energetycznych z obszaru OZE.

Obok ugruntowanej pozycji rynkowej w dziedzinie importu i hurtowej dystrybucji Grupa Energynat stawia na dynamiczny rozwój segmentu instalacji OZE oraz obrotu energią, kreując innowacyjne rozwiązania na rzecz transformacji energetycznej firm i samorządów.

– Naszą misją, którą konsekwentnie realizujemy w ramach Grupy Energynat, jest napędzanie transformacji energetycznej firm i samorządów. Dzisiaj bez wątpienia jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm z branży OZE, czego potwierdzeniem jest tytuł Gazeli Biznesu, który otrzymujemy kolejny rok z rzędu. To ogromne wyróżnienie, ale też potwierdzenie, że na stałe dołączyliśmy do czołówki polskich dystrybutorów. Obecnie stawiamy na kolejne projekty biznesowe, które umocnią naszą pozycję rynkową i umożliwią równie spektakularne wzrosty w kolejnych latach – mówi Marcin Bugajski, prezes Energynatu.  

– Jesteśmy doświadczoną i stabilną finansowo spółką energetyczną, która swoją działalność na rynku obrotu energii rozpoczyna bez ryzykownego portfela kontraktów – to nasza ogromna przewaga. Co więcej, wchodzimy na rynek z blisko 100 GWh portfelem energii z OZE, który do końca 2023 r. planujemy podwoić. Działalność Energynatu w obszarze obrotu wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i elastyczna oferta produktowa – dodaje Daniel Raczkiewicz, członek zarządu i ekspert rynku energii.

Czytaj dalej na pb.pl

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64