fbpx
Strefa wiedzy
14 marca 2024

Grupa Energynat po raz kolejny w prestiżowym raporcie Financial Times

Grupa Energynat ponownie należy do elitarnego grona 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie – tak wynika z raportu opublikowanego przez magazyn Financial Times. Wyróżnienie to przyznano organizacji już drugi rok z rzędu.

Ranking Financial Times to jeden z najbardziej liczących się, niezależnych, biznesowych rankingów tego typu. Raport jest opracowywany przez brytyjski dziennik o elitarnym charakterze, zorientowany na tematykę gospodarczą i finansową, który okazuje się od 1888 r. i jest znany i ceniony na całym świecie.

W opublikowanym raporcie uwzględniono tylko firmy, które między rokiem 2019 a 2022 osiągnęły wzrost nie mniejszy niż 36,3 % (wynik Energynat wyniósł 124,40 %). Co ważne, za wskaźnik wzrostu przyjmuje się zarówno dynamikę wzrostu przychodów, jak i takie czynniki jak wzrost liczby pracowników. W przypadku Grupy Energynat osiągnięcie ponownie wynikało ze stymulacji wewnętrznej, a nie z przejęć czy fuzji.

W najnowszym rankingu uwzględniono zaledwie 39 firm z Polski. Cały raport dostępny jest tutaj: https://www.ft.com/ft1000-2024

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64