fbpx
Strefa wiedzy
05 czerwca 2024

SOFAR ROADSHOW w Małopolsce. Dzień szkoleniowy z udziałem eksperta JinkoSolar

W Energynat wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej. Z tego powodu po raz kolejny połączyliśmy siły dwóch producentów i wspólnie z nimi zorganizowaliśmy wydarzenie, które – mamy nadzieję – na długo zostanie w pamięci lokalnych instalatorów. Mowa o kolejnym spotkaniu z cyklu SOFAR ROADSHOW, w którym wyjątkowo uczestniczyli nie tylko specjaliści SOFAR i Energynat, lecz także gość specjalny – pan Marcin Jędrachowicz z JinkoSolar.

Czytaj więcej
05 czerwca 2024

Za nami ostatnie szkolenie SolarEdge, LONGi i Energynat Akademia

a nami ostatni przystanek roadshow, w którym trzy duże marki – SolarEdge, LONGi i Energynat – połączyły siły, by wspólnie edukować polski rynek PV. Wspólną podróż po Polsce zakończono we Włocławku, gdzie kompleksowo przeszkolono kilkudziesięciu ambitnych i zdolnych instalatorów.

Czytaj więcej
03 czerwca 2024

Energynat Akademia ponownie szkoli i edukuje wraz z technikami SolarEdge i LONGi

Kolejny przystanek ROADSHOW za nami! Tym razem zawitaliśmy w malowniczym i słonecznym Mielcu, gdzie odbyło się bezpłatne, kilkugodzinne szkolenie produktowo-techniczne współorganizowane przez SolarEdge, LONGi oraz Energynat Akademię. Działo się!

Czytaj więcej
22 maja 2024

Materiały szkoleniowe dla uczestników Roadshow SolarEdge x LONGi Akademia Instalatora

Dziękujemy za Twój udział w wydarzeniu „Roadshow SolarEdge x LONGi Akademia Instalatora”. Mamy nadzieję, że nasze szkolenie było dla Ciebie wartościowe i dobrze spędziłeś czas. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet przydatnych prezentacji i notatek szkoleniowych. Pobierz je teraz, by wrócić do nich w dowolnej chwili. Prezentacja Energynat Obrót na temat taryf dynamicznych: KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY POPBRAĆ […]

Czytaj więcej
01 sierpnia 2022

Te moduły to dziś prawdziwy HIT. Czy technologia N-type wyprze z rynku moduły PERC? Największy na świecie producent twierdzi, że tak i uruchamia fabrykę o potencjale 40 GW rocznie

Nowy Tiger Neo z ogniwami typu N od JinkoSolar wykorzystuje szereg nowoczesnych rozwiązań w tym technologię TOPCon, dzięki której moduły uzyskują lepszą wydajność, moc, gęstość energii i wyższą niezawodność. Technologia TOPCon typu N zapewnia około 5% do 6% większą wydajność w porównaniu z mono PERC, co umożliwia wytwarzanie o około 3% do 4% energii więcej. Jakie technologie kryją się w Jinko Solar Tiger Neo N-Type?

Czytaj więcej