fbpx
Strefa wiedzy
05 czerwca 2024

Za nami ostatnie szkolenie SolarEdge, LONGi i Energynat Akademia

Za nami ostatni przystanek roadshow, w którym trzy duże marki – SolarEdge, LONGi i Energynat – połączyły siły, by wspólnie edukować polski rynek PV. Wspólną podróż po Polsce zakończono we Włocławku, gdzie kompleksowo przeszkolono kilkudziesięciu ambitnych i zdolnych instalatorów.

Włocławek przywitał naszą ekipę szkoleniową piękną, słoneczną pogodą oraz dobrą energią, która towarzyszyła nam do końca dnia. Wspólnie z grupą szkoleniową przez kilka godzin rozmawialiśmy o efektywnych i bezpiecznych instalacjach fotowoltaicznych, nowościach technologicznych oraz aktualnych zmianach prawnych z obszaru energetyki.

Jak zwykle znaleźliśmy czas nie tylko na dzielenie się wiedzą, lecz także na wspólną integrację przy kultowych „Hotdogach na kółkach”. Na koniec przeprowadziliśmy tradycyjny konkurs z cennymi nagrodami. Chcecie wiedzieć, jak się bawiliśmy? Sprawdźcie galerię zdjęć z tego wydarzenia!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkoleniu i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach z naszymi ekspertami. O wszystkich szkoleniach i webinariach na bieżąco informujemy na facebookowej stronie Grupy Energynat.

Zaobserwuj nas teraz: https://www.facebook.com/energynatPL/

GALERIA ZDJĘĆ Z WŁOCŁAWKA

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64