fbpx
Strefa wiedzy
30 marca 2023

Energynat z dużym kontraktem na dystrybucję paneli JinkoSolar

Źródło: elektro.info.pl

Spółka Energynat – jeden z czołowych polskich importerów i dystrybutorów komponentów fotowoltaicznych – podpisała z marką JinkoSolar umowę dystrybucyjną na dostarczenie w roku 2023 na rynek europejski paneli fotowoltaicznych o mocy 220 MW.

Podczas niedawnych Targów ENEX w Kielcach miała miejsce inauguracja umowy dystrybucyjnej zawartej pomiędzy obiema firmami. Kontrakt przewiduje dostawę na rynek w roku 2023 modułów JinkoSolar o mocy 220 MW. Zarząd Energynat planuje jednak ten wolumen powiększyć o dodatkowe 30 MW, osiągając na koniec bieżącego roku pułap 250 MW. Całkowita moc paneli fotowoltaicznych dostarczonych w roku 2023 przez Energynat ma natomiast wynieść aż 350 MW.

– W Energynat stawiamy wyłącznie na najlepsze marki gwarantujące jakość, innowacyjne technologie i stabilne dostawy. Po blisko dwóch latach współpracy z marką JinkoSolar decyzja o zacieśnieniu naszych relacji biznesowych była dla nas oczywista – wyjaśnia Paweł Kozłowski, Chief Operations Officer i Co-Founder Energynat. – Popularyzacja technologii ogniw typu N, której JinkoSolar jest pionierem, oraz kolejne rekordy efektywności osiągane przez produkty tej firmy, sprawiają, że popyt na panele JinkoSolar wciąż rośnie. Klienci w Polsce i Europie doceniają moduły tej marki także za wydłużone gwarancje oraz ich walory estetyczne. Dzięki zawartej umowie dystrybucyjnej możemy dziś gwarantować naszym klientom i partnerom biznesowym pewność dostaw, niezmiennie najlepsze ceny oraz elastyczne warunki współpracy – dodaje Paweł Kozłowski.

Czytaj dalej: https://bit.ly/3nzQsA5

    Formularz

    Zostaw nam
    wiadomość
    lub zadzwoń 22 245 40 64