fbpx
Strefa wiedzy
 • Kategorie
 • 21 czerwca 2022

  Regulamin konkursu EN2 Sp. z o.o.
  Lato z Energią

  I ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU 1. Organizatorem Konkursu Lato z Energią (dalej: Konkurs) jest EN2 Sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Tadeusza Kościuszki 40A, 05-260, NIP: 1251687420, KRS 0000766969 (dalej: „Organizator”). 2. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia […]

  Czytaj więcej
  17 czerwca 2024

  Optymalizatory mocy – co musisz o nich wiedzieć? Wywiad z Grzegorzem Olechowskim z SolarEdge

  Optymalizatory mocy zdobywają coraz większą popularność. Sprawdź, co warto o nich wiedzieć.

  Czytaj więcej
  05 czerwca 2024

  SOFAR ROADSHOW w Małopolsce. Dzień szkoleniowy z udziałem eksperta JinkoSolar

  W Energynat wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej. Z tego powodu po raz kolejny połączyliśmy siły dwóch producentów i wspólnie z nimi zorganizowaliśmy wydarzenie, które – mamy nadzieję – na długo zostanie w pamięci lokalnych instalatorów. Mowa o kolejnym spotkaniu z cyklu SOFAR ROADSHOW, w którym wyjątkowo uczestniczyli nie tylko specjaliści SOFAR i Energynat, lecz także gość specjalny – pan Marcin Jędrachowicz z JinkoSolar.

  Czytaj więcej
  05 czerwca 2024

  Za nami ostatnie szkolenie SolarEdge, LONGi i Energynat Akademia

  a nami ostatni przystanek roadshow, w którym trzy duże marki – SolarEdge, LONGi i Energynat – połączyły siły, by wspólnie edukować polski rynek PV. Wspólną podróż po Polsce zakończono we Włocławku, gdzie kompleksowo przeszkolono kilkudziesięciu ambitnych i zdolnych instalatorów.

  Czytaj więcej
  03 czerwca 2024

  Energynat Akademia ponownie szkoli i edukuje wraz z technikami SolarEdge i LONGi

  Kolejny przystanek ROADSHOW za nami! Tym razem zawitaliśmy w malowniczym i słonecznym Mielcu, gdzie odbyło się bezpłatne, kilkugodzinne szkolenie produktowo-techniczne współorganizowane przez SolarEdge, LONGi oraz Energynat Akademię. Działo się!

  Czytaj więcej
  22 maja 2024

  Materiały szkoleniowe dla uczestników Roadshow SolarEdge x LONGi Akademia Instalatora

  Dziękujemy za Twój udział w wydarzeniu „Roadshow SolarEdge x LONGi Akademia Instalatora”. Mamy nadzieję, że nasze szkolenie było dla Ciebie wartościowe i dobrze spędziłeś czas. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet przydatnych prezentacji i notatek szkoleniowych. Pobierz je teraz, by wrócić do nich w dowolnej chwili. Prezentacja Energynat Obrót na temat taryf dynamicznych: KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY POPBRAĆ […]

  Czytaj więcej

   Formularz

   Zostaw nam
   wiadomość
   lub zadzwoń 22 245 40 64