Strefa wiedzy
 • Kategorie
 • 21 czerwca 2022

  Regulamin konkursu EN2 Sp. z o.o.
  Lato z Energią

  I ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU 1. Organizatorem Konkursu Lato z Energią (dalej: Konkurs) jest EN2 Sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Tadeusza Kościuszki 40A, 05-260, NIP: 1251687420, KRS 0000766969 (dalej: „Organizator”). 2. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia […]

  Czytaj więcej
  23 marca 2023

  Energynat z kontraktem na 220 MW modułów fotowoltaicznych JinkoSolar

  Źródło: Globenergia.pl

  Jeden z czołowych polskich importerów i dystrybutorów komponentów PV – spółka Energynat po ponad dwóch latach współpracy z marką JinkoSolar – TOP2 największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie oraz światowym liderem w produkcji modułów z ogniwami w technologii typu N – wchodzi dziś do grona jej kluczowych dystrybutorów w Europie.

  Czytaj więcej
  23 marca 2023

  Energynat z kontraktem na 220 MW paneli fotowoltaicznych marki JinkoSolar w 2023 roku

  Źródło: TOP-OZE.PL

  Jeden z czołowych polskich importerów i dystrybutorów komponentów PV – spółka Energynat po ponad dwóch latach współpracy z marką JinkoSolar – TOP2 największych producentów paneli PV na świecie oraz światowym liderem w produkcji modułów z ogniwami w technologii typu N, wchodzi dziś do grona jej kluczowych dystrybutorów w Europie.

  Czytaj więcej
  21 marca 2023

  Energynat z dużym kontraktem na dostawę paneli marki JinkoSolar

  Źródło: Gramwzielone.pl

  Polski dystrybutor komponentów elektrowni fotowoltaicznych – Energynat – zakontraktował duże dostawy paneli PV od jednego z czołowych chińskich producentów. Dostarczone moduły będą bazować na wysokowydajnych ogniwach typu N.

  Czytaj więcej
  16 marca 2023

  Dlaczego branża deweloperska potrzebuje fotowoltaiki?

  Jeszcze do niedawna o systemach solarnych dla deweloperów mówiono wyłącznie w kontekście modnych osiedli ekologicznych. Obecnie wdrażanie odnawialnych źródeł energii staje się nowym standardem postrzeganym przez inwestorów jako gwarant niezależności i niskich rachunków za energię. Na korzyść fotowoltaiki na nowych osiedlach wpływają też zmiany prawne…

  Czytaj więcej
  03 marca 2023

  Energynat w prestiżowym rankingu Financial Times 2023

  Energynat jako jedna z niewielu firm w Polsce została wyróżniona w prestiżowym rankingu 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Energynat znalazł się na wysokim, bo aż 63. miejscu, co czyni ją drugą najdynamiczniej rozwijającą się firmą w kraju.

  Czytaj więcej

   Formularz

   Zostaw nam
   wiadomość
   lub zadzwoń 22 245 40 64