fbpx
Strefa wiedzy
 • Kategorie
 • 21 czerwca 2022

  Regulamin konkursu EN2 Sp. z o.o.
  Lato z Energią

  I ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU 1. Organizatorem Konkursu Lato z Energią (dalej: Konkurs) jest EN2 Sp. z o.o. z siedzibą w Markach, ul. Tadeusza Kościuszki 40A, 05-260, NIP: 1251687420, KRS 0000766969 (dalej: „Organizator”). 2. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu zgodnie z art. 4 ust. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia […]

  Czytaj więcej
  14 lutego 2024

  Grupa Energynat na XXVI Targach ENEX 2024 w Kielcach

  Jak w kilku słowach opowiedzieć o tegorocznych targach ENEX? Hektolitry wypitej kawy, godziny rozmów o biznesie i tysiące odwiedzających. Wydarzenie to zasługuje jednak na większe podsumowanie – w końcu to jedne z czołowych targów w sektorze energetycznym i bez wątpienia wielkie święto odnawialnych źródeł energii.

  Czytaj więcej
  22 grudnia 2023

  Energynat oficjalnym dystrybutorem SolarEdge w Polsce

  Źródło: Gram w Zielone

  Energynat Trade, jeden z największych polskich importerów rozwiązań i urządzeń PV, dołącza do swojego portfolio produktowego falowniki i magazyny energii marki SolarEdge. To nie pierwsza współpraca obu marek.

  Czytaj więcej
  11 grudnia 2023

  Tak można przyspieszyć transformację energetyczną

  Źródło: Rzeczpospolita
  Uczestnicy debaty podpowiadali nowemu rządowi obszary, w których można dokonać relatywnie szybkich zmian pozwalających na usprawnienie przemian w szeroko pojętym sektorze energetycznym i gospodarce w stronę tańszej i czystej energii.

  Czytaj więcej
  04 grudnia 2023

  Pompa ciepła w bardzo niskich temperaturach – jak działa?

  Wiele osób stojących przed wyborem systemu grzewczego bierze pod uwagę instalację pompy ciepła. Dzięki dofinansowaniu z programów takich jak „Mój Prąd 5.0” inwestycja w taki system grzewczy stała się dosyć przystępna. Jednocześnie ogrzewanie przy pomocy pompy w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi jest praktycznie bezkosztowe. Obawy budzi jednak działanie pompy ciepła w sytuacji, gdy temperatura na zewnątrz spada – w końcu urządzenie to pobiera ciepło z powietrza lub gruntu. W poniższym artykule wyjaśniamy tę kwestię.

  Czytaj więcej
  01 grudnia 2023

  Jesienna edycja SOFAR ROADSHOW 2023 za nami – kolejny sukces SOFAR i Energynat Trade

  Źródło: Rynek Instalacyjny

  W ubiegłym tygodniu zakończyła się jesienna edycja SOFAR Roadshow – kultowego cyklu spotkań szkoleniowo-networkingowych organizowanych przez markę SOFAR wraz z oficjalnym dystrybutorem urządzeń SOFAR, firmą Energynat Trade. Wydarzenie po raz kolejny zakończyło się sukcesem – swoją wiedzę pogłębiło kilkuset instalatorów z różnych miast Polski.

  Czytaj więcej

   Formularz

   Zostaw nam
   wiadomość
   lub zadzwoń 22 245 40 64